O mně a studiuAhoj :) .. jmenuju se Anežka Gajdošová a tetováním se zabývám od roku 2019.

Nejdříve to bylo impulzivní rozhodnutí , které vedlo ke koníčku a nakonec k možnosti dělat v životě to, co mě baví.
Jak pracuji?


Tetuju většinou kolem tří dnů v týdnu. Nemusíme spolu tvořit každý motiv úplně od základu ale kopírování se snažím vyhnout. Ráda vytvořím motiv přímo na přání podle vaší představy nebo spolu můžeme váš vybraný motiv třeba trochu upravit tak, aby jste byli spokojeni.


Styly

Většina mých prací zahrnuje spíše menší, jemnější tetování,m (viz ukázky v úvodu) ale věnuji se více stylům. Kromě fineline, microrealismu , floral motivů a různých drobnůstek se na mě můžete obrátit i s žádostí o barevná tetování, stínovaná, nápisy, linework, různá minimalistické tetování, black&gray a další.

Styly kterým se nevěnuji jsou barevná realistika, biomechanika a blackwork jinak se na mě můžete obrátit téměř s čímkoliv:)

Pokud Vás zajímá, jak moje práce vypadá a v jakém stylu můžete očekávat, že Vám třeba vytvořím návrh, koukněte na ukázky prací v úvodu nebo můj instagram @ag_studiobrno , který používám jako portfolio :)Cover ups - coverům a tetování přes jizvy se často věnuji také. Setkávám se většinou s malými nápisy, které potřebují překrýt, ale občas i s trochu náročnějšími případy. 
Co používám?


Co se týče materiálů a toho co používám, snažím se používat vždy to, co je nejlepší a co nejlépe prospěje zdraví zákazníka a výsledku mojí práce. Používám veganské a přírodní produkty a tomu co dělám se vždy snažím porozumět do detailů. 
Pokud se rozhodnete jít na tetování ke mě, budu moc ráda když se ozvete a domluvíme se dále. Neváhejte se na mě obrátit v kontaktech. Zatím na viděnou!


 
.