O mně a studiuAhoj :) .. jmenuju se Anežka Gajdošová a tetováním se zabývám od roku 2019.

Nejdříve to bylo impulzivní rozhodnutí , které vedlo ke koníčku a nakonec k možnosti dělat v životě to, co mě baví.


❗️V nových prostorách studia se mnou nyní také působí i noví tatéři, společný profil studia můžete navštívit na instagramu níže :) 
(zbytek informací a práce zde na webu se týká tetování ode mě:), každý u nás funguje jako samostatný umělec)

Společný instagram studia: @agtattoo.studio  

Můj instagram/portfolio: @ag_studiobrno

_________ 
 Jak pracuji?


Tetuju většinou kolem tří dnů v týdnu. Nemusíme spolu tvořit každý motiv úplně od základu, ale kopírování se snažím vyhnout. Ráda vytvořím motiv přímo na přání podle vaší představy. Před sezením Vám vždy motiv nachystám a na místě jej můžeme už poupravit :).


Objednání probíhá většinou přes zprávy/email, kde domluvíme všechny detaily ohledně vaší představy , ceny a termínu. Vy potom dorazíte až na sezení, kde už na Vás budu nachystaná. Pokud se jedná o složitější motiv nebo by jste se chtěli před sezením sejít ještě osobně, je možné domluvit se na konzultaci a domuvit detaily tam :).Styly

Většina mých prací je jemnou linkou (viz ukázky v úvodu) Kromě fineline, microrealismu , floral motivů a různých drobnůstek se na mě můžete obrátit i s žádostí o barevná tetování, stínovaná, nápisy, linework, různá minimalistické tetování, black&gray a další.

Styly kterým se nevěnuji jsou barevná realistika, biomechanika a blackwork jinak se na mě můžete obrátit téměř s čímkoliv:)

Pokud Vás zajímá, jak moje práce vypadá, koukněte na ukázky prací v úvodu nebo můj instagram @ag_studiobrno , který používám jako portfolio :)Cover ups - coverům a tetování přes jizvy se často věnuji také. Setkávám se většinou s malými nápisy, které potřebují překrýt, ale občas i s trochu náročnějšími případy. 
Co používám?


Co se týče materiálů a toho co používám, snažím se používat vždy to, co je nejlepší a co nejlépe prospěje zdraví zákazníka a výsledku mojí práce. Používám veganské a přírodní produkty a tomu co dělám se vždy snažím porozumět do detailů. 
Pokud se rozhodnete jít na tetování ke mě, budu moc ráda když se ozvete a domluvíme se dále. Neváhejte se na mě obrátit v kontaktech. Zatím na viděnou!


 
.