Ceník


Pokud vás zajímá cena, nejlepší bude když mi napíšete zprávu nebo vyplníte dotazník zde a já vám poskytnu konkrétní odhad na základě popisu tetování, velikosti a umístění. :)
 
(podrobný ceník níže)


Chci cenový odhad Minimální cena: Základní cenou je pro mě částka 1500kč. 
V minimální ceně je zahrnuto vše včetně konzultací, návrhu, přípravy, korekce apod.. :)

záloha:  Záloha na termín/návrh činí většinou 1000-2000 kč a je následně odečtena z ceny tetování (neplatíte nic navíc). 
Ta Vám propadá pokud termín zrušíte méně než 48h před ním (nebo případně na termín nedorazíte:). 
V případě ,že pro Vás byl vytvořen návrh na vyžádání dříve, než před sezením, propadá záloha se zrušením termínu jako náhrada za tvorbu návrhu.

Hodinová sazba: hodinovou sazbu standardně nepoužívám a to na základě toho, že každý tatér tetuje jinak rychle. V praxi tím pádem můžete zaplatit u tatera který si účtuje 1000/h více než u tatéra který si účtuje 1500/h. U větších tetování se potom dozvíte cenu za sezení.

• Co ale u mě budete vědět je cena předem a ne až po sezení. Vždy se u mě dozvíte buď konkrétní cenu, nebo alespoň její užší rozsah. A to na základě informací od vás jako popisu tetování, jeho velikosti a umístění což jsou věci, které se můžou změnit i na místě (proto se někdy dozvíte jen rozsah).

• Větší tetování na více sezení: pokud je tetování rozsáhlé, je potřeba jej rozdělit na více sezení. Sezení u mě trvají většinou kolem 4 hodin a to z toho důvodu, že tato doba bývá většinou pro zákazníka již kritická a začíná pro něj být sezení nepříjemné. Přeci jenom jedná se o zásah do těla, který může mít vliv i na vaše zdraví. (Pokud se ale cítíte, nebo víte, že delší sezení pro vás není problém můžeme se případně domluvit a udělat tetování tzv na jeden zátah.) Cena za takové sezení se pohybuje orientačně kolem 6-9k a je určena předem.

Výhodnější cena: lepší cenu budete mít například pokud budete chtít více tetování najednou (další jen budou jen za příplatek, což je výhodné pokud chcete třeba vícero menších tetování), při skupinovém nebo párovém tetování nebo pokud budete chtít vytetovat jeden z mých motivů, které dávám na svůj instagram :) Korekce jsou v ceně tetování.
Výjimkou
jsou tetování na ruce (nad zápěstím - tetování prstů, hřbetu ruky, dlaně) , kdy požaduji při opravě menší částku za materiál nebo zdarma k jinému Tetování.
Korekce zdarma lze využít do tří měsíců od termínu tetování.


Poznámka ode mě
Je potřeba si uvědomit, že rozhodujícím faktorem při výběru tatéra by neměla být cena, ale kvalita práce a jeho služeb. Je pro mne důležité mít nějaký standart. Kvalitní tetování chce čas, který tatér bude věnovat motivu, tak aby, byl podle vašich představ, provedení a kvalitnímu materiálu. :) . .