FAQ


Můžu si přivést někoho s sebou na sezení?

Ano, můžete si s sebou přivést kamarádku, rodiče či někoho blízkého jako morální podporu. Jenom mi tuto informaci prosím sdělte předem :)

Můžu platit kartou?

Kartou platit nelze, ale je možné domluvit se na převodu na účet / platbou qr kódem. Jinak samozřejmě můžete platit v hotovosti (tento způsob preferuji).

Není mi 18 a chci tetování, je to možné?
Ano, ze zákona je možné nechat se tetovat se souhlasem rodičů. Písemný souhlas vám pošlu elektronicky, nebo je možné jej podepsat ve studiu. 
Na jaké styly tetování se zaměřuju?

Zaměřuju se převážně na jemnější, detailnější práce. Můžete se na mě obrátit i pokud máte zájem o barevná tetování, stínovaná, nápisy, linework, minimalismus, black&gray a další .. taky ale na cover tetování nebo tetování přes jizvy.

Styly kterým se například nevěnuji jsou barevná realistika, biomechanika a blackwork.

Můžu si přinést umrtvovací krém?
Bohužel taková aplikace umrtvovacího prostředku není možná z hygienických a zdravotních důvodů. 

V takových případech, kdy má klient už větší obavy z bolesti se se zákazníkem vždy dohodnu, že nejdříve tetovat bez umrtvovacího prostředku alespoň zkusíme a zatím nikdy jeho aplikace potom potřeba nebyla :)

Mám strach z bolesti 
Vzhledem k tomu, že tetuji většinou jemné práce , nemívám u zákazníků co se týče bolesti problém. Samozřejmě tetování úplně příjemné ani bezbolestné není.. to už záleží na místě na těle i konkrétním člověku :)
V praxi se ale spíše u zákazníků setkávám s tím, že mi na lehátku usínají a ještě se mi nestalo, že bych sezení v pořádku nedokončila :). Větší sezení potom dělám standardně v délce do 3-4 hodin. 

Jak probíhá objednání?
Objednání probíhá většinou přes zprávy na IG/email, kde domluvíme všechny detaily ohledně vaší představy , ceny a termínu. Vy potom dorazíte až na sezení, kde už na Vás budu nachystaná. Pokud se jedná o složitější motiv nebo by jste se chtěli před sezením sejít ještě osobně, je možné domluvit se na konzultaci a domuvit detaily tam :). 
Máte dotaz?