Jak se dostat do studia


Studio se nachází v budově na adrese Dominikánské náměstí 187/5, Brno střed, 5.patro v hlavní budově

(nejsme denor club) 
 


Až budete na adrese a náhodou by jste nevěděli kudykam , zde je podrobný popis jak se do studia dostat: 

 Z ulice uvidíte na budově, ve kterém se studio nachází, plaketu s logem AG, vejdete do pasáže a zahnete doprava do budovy (je zde i strážný, kterého se můžete zeptat na cestu). Následně nastoupíte do výtahu nebo si zlepšíte fyzičku a proběhnete se až do pátého patra. Zde už vás dělí od studia jen pár metrů. Po vystoupení z výtahu vejdete dveřmi před vámi a dáte se doprava. Po levé straně uvidíte označené moje studio. 


Na místě uvidíte směrovky , ale pokud by jste náhodou bloudili, neváhejte mi napsat nebo zavolat a já pro vás přijdu :).


Pokud jedete autem: nejbližší parkování je na Špalíčku , který je hned u studia. Parkování zde je placené a stojí 35kc/h. Nejbližší bezplatné parkoviště je v galerii Vaňkovka. Odtud potom můžete popojet MHD na náměstí Svobody nebo se projít pěšky.


Pokud jedete mhd: nejbližší zastávkou je 'náměstí Svobody'. Když vystoupíte, běžte směrem k McDonald's a nahoru do kopce, poté hned doleva a po levé straně uvidíte vstup do budovy s logem AG ! PS: V budově se nachází ještě jeden podnik kde provádí tetování, který zároveň slouží jako bar tak se nenechte zmást a běžte za logem AG :)